SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl sipariş verebilirim?

Dilerseniz internet sitemiz üzerinden kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle ya da (+90) 850 346 89 71 no.lu Başvuru & Danışma hattımızı arayarak ya da 0549 249 50 18 no.lu whatsapp hattımıza mesaj atarak siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin altında yer alan “Telefonla Sipariş” butonuna tıklayıp form doldurabilirsiniz. Müşteri İlişkileri sizi en kısa sürede arayarak siparişinizi oluşturacaktır.

Kargom ne zaman elime ulaşır?

Coykozmetik.com.tr’de sipariş teslimat süreleri şehir merkezleri için 1-3 iş günü, ilçelere 4-6 iş günü sürebilmektedir. *Mücbir sebeplerin oluşması halinde kargo teslimat süreleri uzayabilmektedir. Kargonuzla ilgili bir sıkıntı oluşması durumunda (+90) 850 346 89 71 no.lu Başvuru & Danışma hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde sistemimize kayıtlı telefon numaranıza Yurtiçi Kargo tarafından kargo takip numarası ve siparişinizin planlanan teslim tarihini içeren bir sms gönderilecektir. Sms içerisinde yer alan kargo takip numarasına tıkladığınızda kargonuzun durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Hesabım bölümünde yer alan Siparişlerim kısmında “Kargom Nerede” butonuna tıklayarak da siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti 15 TL'dir. 200 TL üzeri siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Bazı ürünlerimiz zaman zaman kargo ücretsiz olarak satışa sunulmaktadır.

Aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Aldığınız ürünleri değiştirmek isterseniz Aldığım ürünleri iade edebilir miyim? başlığı altındaki iade işlemlerini yapmanız gerekmektedir. İade işlemi sonuçlanınca istediğiniz ürünü yeniden sipariş verebilirsiniz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Statüsü “Ön Sipariş” olarak görünen siparişlerinizi Hesabım bölümünde yer alan Siparişler kısmından siparişinizi seçtikten sonra kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Siparişiniz “Onaylandı” , “Paketleniyor” , “Kargoya Verildi” gibi statülere alınmışsa “Siparişi İptal Et” butonuna tıkladığınızda sizi iade talebi yapmak için yönlendirecektir. Yönlendirildiğiniz sayfadan iade talebi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Garantili Sağlık uygulamamız kapsamında aldığınız ve memnun kalmadığınız ürünleri 15 gün içerisinde hiçbir sebep ileri sürmeden iade edebilirsiniz. Kampanya dönemlerinde bu kural uygulanmaz.

Sipariş adresimi değiştirebilir miyim? Verdiğim siparişleri birleştirebilir miyim?

Sipariş adres değişikliği ve sepet birleştirmelerinde sipariş verdiğiniz gün saat 15:00’a kadar yapabilirsiniz. (+90) 850 346 89 71 no.lu Başvuru & Danışma hattımızı arayarak değişiklik isteklerinizi iletebilirsiniz.