YAĞLI CİLTLERE ÖZEL GÖZENEK SETİ
YAĞLI CİLTLERE ÖZEL GÖZENEK SETİ

HASSAS CİLTLERE ÖZEL GÖZENEK SETİ (C004)

0,00
Marka : COY
Para Puan : 300
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : 488,00 TRY(KDV Dahil)
İndirimli : 299,00 TRY(KDV Dahil)

HASSAS VE YAĞLI CİLTLERE ÖZEL GENİŞLEMİŞ GÖZENEK KARŞITI CİLT BAKIM SETİ

Hassas, yağlı yada yağlanmaya müsait ciltlerin en büyük kabusu olan genişlemiş gözeneklere bu muhteşem set ile veda ediyoruz..
Aloe vera özlü yüz yıkama köpüğü ciltteki kiri ve fazla yağı arındırarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Ayrıca düzenli kullanımda yatıştırıcı ve kızarıklık giderici etkisi bulunmaktadır. Sivilcelerin bıraktığı kızarıklıkların açılmasına olanak sağlar. Cildi fazla yağından arındırır, sebum dengesini düzenler, cildin esnekliğinin ve yumuşaklığının korunmasına yardımcıdır.
Coy Porefection Gözenek sıkılaştırıcı ise, cildin elastik yapısını kaybetmesini engelleyen doğal bir sıkılaştırıcıdır. Genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmanın yanı sıra ciltteki ton farklılıklarını giderir, cilde parlaklık verir, cildin kendini dış etkenlere karşı savunmasına yardımcı olur ve cildi yağlandırmadan nemlendirme etkisi yaratır.
Yüz yıkama köpüğü ile cildinizi yıkadıktan sonra Porefection Gözenek sıkılaştırıcıyı cildinize uyguluyorsunuz. ve hayalinizdeki pürüzsüz cilde kısa sürede kavuşuyorsunuz..
Benzer Ürünler